Black Team

14. března 2010 v 10:18 | omrzlina BATY |  sousedi aneb spřátelené blogy

Tak, mým spřáteleným blogem je My-date a jeho vlastnitelkou je black girl z black teamu. Na blogu je napsané, že porušuje podmínky, ale je to omyl :) (Viz zde)

Co o ní říkám já:

No jo, ta, co sedí za mnou ve třídě a pořád mi kope do židle....někdy trochu imbecil, ale jinak v poho holka...vtipálek.

Jak jsem na blog narazila: E.... no...řekla mi, že má novej blog. Její původní blog byl "mydate" a já do toho vložila pomlčku a už jsme ho měla :D
Proč se s ní spřátelim: Autorský blog, zajímavé články, napíc se s ní znám i osobně :D
Na "diplomek":
Peťo, nezlob se, ale... :D Je to taková koláž z tvých fotek... Bohužel, ho zde nesmím zveřejnit... :( "BG" si chce zachovat tajnou identitu :D

V celém článku je rozhovor

Black Girl...Black Girl...proč zrovna tato přezdívka? S tvým vzhledem to nesouhlasí...máš přeci "upíří" pleť a světlé vlasy. A povaha...? Myslím, že je spíš taková...barevná :D
No zas tak moc jako upír nevypadám xD xD xD,možná trošičku.Tahle přezdívka mě něčím nadchla.Nevím čím,ale vyzařuje z ní něco magického,něco nadpřirozeného :) .

Aha...no,budu se dál věnovat přezdívce...chtěla jsi, abych si tě zapsala jako "black team"...to známená, že vás je na blogu víc?
Ano bude nás na blogu více.Víc zatím nemohu prozradit,je to překvapení.

Kdo o tvém blogu všechno ví (kamarádi, spolužáci, rodiče, příbuzní... )?
Jej..těžká otázka.To přesně nevím.Kamarádi a spolužáci určitě,ale jenom někteří.Většinou jsou to ti odbornívi přes blogy :D,no a rodina..ty to moc nezajímá :D .

Kdy tě napadlo si založit první blog na Blog.cz a s jakým účelem sis ho tehdy zakládala?
Asi tě zklamu..ale opravdu si to přesně nepomatuju :D,protože je to už dávno.Asi ve třetí třídě :D,samozřejmě jsem za tu dobu vystřídala hodně blogů s různými tématy.Musím přiznat,že tohle je můj první čistě autorský blog :D.

Slyšela jsem,že tvé oblíbené zvíře je žirafa. Tomu i odpovídá tvé záhlaví. je to pravda? Pokud ano, tak...proč zrovna ona?
Ano,je to skutečně pravda.Víš..já mám prostě slabost pro žirafy a slony :D.


Řekla bys nám něco o sobě (Věk, záliby atd.) ?

Jasně..no problem!Takže kde začít :D.Je mi 12 let a znám tě víc než si myslíš :D.Chodim s tebou do třídy(do sedmičky) a nenávidim školu :D.Moje koníčky?Tak toho bude hodně :D.Tak asi nejvíc se věnuju kreslení,enkaustice,pletení náramků přátelství a různejm sportům.Zvířata bohužel nemám,teda když nepočítám staršího bráchu :D.No to je asi všechno :D.

Já ti moc děkuji za rozhovor :o) Pokud samozřejmě chceš ještě něco dodat, tak
teď máš možnost :)

Snad jenom...Ádios!

Tak to byla BLACK GIRL.
Následovat bude článek o Saskie. Dalšími zájemci jsou Lind@ a betybetuli. Vám holky během dneška pošlu e-mail :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama