Říjen 2010

3. kolo-hodnocení od Halfdann

31. října 2010 v 15:52 | Baty |  Blogař roku
Tak, je tu hodnocení od Halfdanna. Na zítra přednastavím hodnocení od Karoll a během týdne zveřejním vyhlášení 2. a 3. kola. Tak a teď již předávám slovo Danovi :)

Tak a jdu na to hodnocení. Myslím si že tady budu opravdu, ale opravdu mírnej :-D.
Jelikož co sem jen tak letmo už při hodnocení designu koukal tak nikdo z vás není můj "oblíbený" takzvaný Ashley-dement-blogger. Aneb pokud mě nenaštve nějaká fotka dnešních teenager "celebrit" tak jste v cajku.
A zároveň jak budu mírný tak budu i stručný kuli časovýmu nátlaku tady u mě.
Je to ho strašně moc nestíhám.

Kamarádka VERSUS kluk

29. října 2010 v 10:51 | Baty |  Deník omrzlin
JO, JE TO ZBYTEČNEJ ČLÁNEK, ALE JÁ TO NĚKAM NAPSAT MUSÍM
Miluju ho...Udělala jsem první krok a nelituju toho...znamená pro mě tak moc...nedokážu popsat, jak moc ho miluji...
Ona je bezva kámoška...Stojí při mě, má mě ráda...a já mám ráda jí. Už od malička jsem si přála být její nejlepší kámoška....dělala jsem vše proto, abychom se přátelili.

Kapitola II

26. října 2010 v 21:59 | Rue |  Pravé jméno
Pravé jméno - omrzliny.blog.cz
Další kapitola. Docela mě štve, že se to všechno semlelo tak rychle, ale nedá se nic dělat :). Dneska žádný dlouhý proslovy nevedu a jen vám přeji příjemné čtení ;).


Kapitola v c.č.
Nuda,nuda,nuda...

25. října 2010 v 14:59 | Rue |  Deník omrzlin
omrzliny.blog.cz
Kdybych neměla freťáka a Pravé jméno, asi bych se z toho zbláznila. Ve škole už se ani nesnažím předstírat, že poslouchám, prostě si maluji čmáranice do sešitu. Šest hodin je jako mučení a já se těším, až vpadnu do toho zamořeného autobusu a pojedu domů. Absolutně nic ve škole mě nebaví a učitelé nám jasně dávají najevo, že jsme úplně blbí a drzí. Fredík prostě kousne a je to :D. Ještě mi zbývá spousta úkolů, který si musím udělat o přestávkách a čtyři testy, které doopravdy nevím, jak napíšu :D. Ale stejně je nejlepší učit někoho něco, co neumíte :D. Ale dostavili se pozitivní výsledky :D. Takže nakonec to zas tak špatně zabitá volná hodina nebyla( i když se nám nikdo neuráčil říct, že odpadá tělák a tím pádem jsme mohli po pátý domů). Navíc pracuju na takovém menším "díle" (no menší...ono je to na A2 :D). Holka, strom, fretka (jak jinak xD) a hodně listí na zemi a ve vzduchu. Ale jsem ráda, že se mi konečně povedla  fretka. Zkuste si ji někdy sami nakreslit a uvidíte, jak to jde špatně. Na druhé kapitole se pracuje a snad se i dopracuje :D. Ale musím tam nacpat alespoň tisíc slov. Méně už je moc málo a já to chci ten příběh hodně rozvést. Příběh nemám úplně promyšlený, mám jen hlavní dějovou kostru, protože chci, aby bylo možné ho upravit bez toho, že bych to musela přepsat celé. Fredík se čím dál víc zlepšuje a vylepšuje staré a učí se nové. Nedávno se naučil vyrazit dveře od koupelny a i tak mě ještě dovede překvapit :D. Byli jsme zase v sobotu na procházce a zase si to užil :). Byla zrovna drakiáda, ale Freddieho draci na obloze nezajímali a hrabal si noru :D. Cestou zpátky byl chudák úplně mrtvej a musela jsem ho nosit :D. 
Z Mimoňova zdraví Rue ;)

I.Kapitola

20. října 2010 v 15:55 | Rue |  Pravé jméno
Pravé jméno - omrzliny.blog.cz
Je tu konečně první kapitola :). Doufám, že ten rozhovor na začátku přežijete, stejně to ale asi přepíšu. Ne, přepíšu ji celou :D. Když tohle je asi pátý pokus o první kapitolu a na úvod mi jaksi nic lepšího nejde...a tak z toho vylezlo tohle :D. Navíc jsme nechtěla, aby se to seběhlo tak rychle, ale zase jsem nechtěla zbytečně protahovat. Ale druhá kapitola už se píše a bude asi brzo, protože nudných hodin ve škole máme spoustu :D. Takže než si přečtete a zhodnotíte tuhle kapitolu berte na vědomí, že neumím psát a je to můj první větší počin. No, příjemné počtení xD. viz. c.č.
Prolog

19. října 2010 v 17:59 | Rue |  Pravé jméno
Pravé jméno - omrzliny.blog.cz
Berte na vědomí, že je to prolog a je to můj první větší příběh, který píšu. Není to nic moc, ale měla jsem nápad a tak jsem to prostě napsala. Zatím mám napsaný prolog a první kapitolu. Nevím jak často budou kapitoly vycházet, ale asi podle toho, jak moc se budu ve škole nudit :D. Doufám, že si vás prolog moc neodradí a přečtete si i první kapitolu.
Prolog viz. c.č.Podzimní procházka

16. října 2010 v 21:09 | Rue |  Jiná videa
omrzliny.blog.cz
Dneska jsem byli s Fredíkem na procházce. Hrozně chtěl všechno čmuchat a zkoumat, ale tentokrát se mi vytrhl jen jednou :D. chudák Fredík. Nebyl jen fretka, ale taky lasička,kuna,přerostlá myš a dokonce i liška :D. Hrozně se vyblbnul v listí, to jde vidět na videu.A taky si hrabal noru na dětském hřišti :D.Úplně skákal do výšky nadšením, ten se z toho mohl zbláznit.Domů hrozně spěchal, zastavil se jen párkrát, byl hrozně unavený.Jen co jsme přišli domů, usnul :).Taky se, šikulka, vykakal do výtahu. Ale uklidila jsem to novinami a stejně to potom překryl smrad z cigaret.I tak si ale mohl počkat těch pět sekund, než se dostaneme ven.Akorát jsem ho inteligentně vykoupala před procházkou a jako správný freťák, si namočil tlapky a hlavu do misky s vodou a pak hned utíkal na píseček :O). Video v c.č.

Video s Freddiem

13. října 2010 v 19:35 | Rue |  Jiná videa
omrzliny.blog.cz
Je tu další článek o Fredíkovi. Tentokrát je to video. Taková blbost, ale je tam hrozně roztomilý :o). Akorát je to ve špatné kvalitě, je to z mobilu. Zrovna se koupal a stříhala jsem mu drápky, proto si je tak žužlá.

(viz. celý článek)

Bůůů :)

6. října 2010 v 16:00 | Baty |  Aktuality
Bučím vás! Jak se vám dnes bučí? Mě bučivě...

:)
Po dlouhé době přináším normální osobitý článek...dozvíte se v něm pár informací, alias co se teď děje u mě a na blogu. Tak se na to hnedle vrhneme...

(1) Design: Jak jste si všimli, mám blog nový kabátek...Vlastně...no...dala jsem tam starý domek i se střechou, ale nesedělo to a ... nevim, prostě mám pocit, že by tento design měl být prostě z mého života.
Veškeré obrázky na tomto layu jsou mé. Ale...proč zrovna krávy?
Bydlím ve vesničce, kde je kravín. Všichni v něm vidí jen hnůj...abyhc pravdu řekla, tak já k těm krávám taky nechodim. Ale za kravínem mají malá telátka a ty jsou prostě ukrutně roztomilá...A tak když se jdu někdy projít, tak se u nich zastavím.
Mimoto...díky té kravičce na záhlaví jsem vyhrála soutěž na folmících...Zkrátka...tyhle "dámy" si zaslouží na designu být.

(2) Překvápko:

Myšlenkové pochody

5. října 2010 v 17:35 | Rue |  Úvahy
omrzliny.blog.cz
Jak člověk může zkoumat a snažit se pochopit to, co vidí a zná, když neví, jak a co to stvořilo? Když nevíme, jak se vytvořilo, jak to můžeme zkoumat. Když neví, jak to že na naší planetě je život a proč tu je a že vůbec netušíme, jak a proč vesmír vznikl. Nebo jestli není ještě něco nežli vesmír, něco většího. Snažíme se to pochopit a přicházíme s různými teoriemi, ale stejně každá vyvolá otázku, proč to vzniklo? Co za tím bylo? A i jestliže vyznáváte nějakou víru, třeba v Boha, tak stejně - kde se vzal Bůh? Nebo je to třeba nad naše chápání? Kdyby to ale bylo nad naše chápání, nemohli bychom s touhle myšlenkou přijít. Pokud nás napadne sama od sebe, musí být nějaký důvod, proč nás to napadlo. Nic není náhoda.