Prosinec 2010

Kapitola IV.

31. prosince 2010 v 19:00 | Rue |  Pravé jméno
omrzliny.blog.cz
Tato kapitola je taková...netradiční. Při opisu té kapitoly jsem se totiž hrozně řehtala a to je doplněno v těch závorkách, proto silvestrovská. a taky důkaz, že se dokážu zasmát vlastní blbosti (nebo taky kreativnosti xD...přečtěte si to a pochopíte :D). Pokud vám text bude překážet při požitku z četby, tak ho nečtěte :D. Pokud jste Pravé jméno dosud nečetli, tak to nevadí, stačí si přečíst úžasné Ronovo shrnutí na začátku a pochopíte xD. No dobře, pro ty, co to nečtou, zde je shrnutí:
Je to o Ronaldovi, který žije v jednom obrovském domě se svou matkou a otcem a dalšími pěti dětmi. Abyste pochopili situaci ve které jsou, doporučuji přečíst prolog, ten to nastínil nejlépe. Pak teda po dlouhém rozhovoru s Julií o tom, že chce kafe, ale ono není a tak mu nutí čaj a jednom hnusném obědě odejde ven na procházku, kde ale zrovna bude nájezd Strachu a tak po tom, co na to upozorní ostatní si jde najít úkryt. ale rozbitá cihlová zeď mu, kupodivu, nestačí a Strach ho najde, ale pak (je ochromí svou supersilou a rozbije jim hu...pusinky a odletí vzhůru ke hvězdám) ho z neznámého důvodu nechají být. Kupodivu to pak už neřeší a jen utíká. Pak se někde zhroutí na zem, ale potom
ho nějaká cizí žena zatáhne do chajdy a čumí na něj. On se pokusí jít pryč, ale ona mu začne vyhrožovat. Tak toho nechá. Pak jde ta cizí ženská do sklepa. Roneček jí nasleduje, jak ona plánovala od začátku a zavede ho do obří knihovny. Pak ho zase vytáhne nahoru a rozloučí se s ním. A tady touto kapitolou to pokračuje
...a pokud vás můj "úžasný"popis trochu vyděsil a odradil vykašlete se na to a prostě si přečtěte jen tuhle, protože tahle fakt stojí za to. A teď to hrůzné "literární" dílo...
Btw: Za pravopisné chyby v mých poznámkách se omlouvám, ale ignorujte je prosím. Pokud najdete nějaké chyby v samotném textu a považujete za nutné je opravit, napište to do komentářů.

K domu došel za svítání. Dveře už sice nebyly zatlučené, ale byly zamčené. Stačilo kop do správného místa a otevřely se.
Šel nahoru do patra a svalil se na postel. Celý večer myslel na to, jak je unavený, ale až když si lehl do postele, uvědomilo si to pořádně i jeho tělo. (*ehm…viz dále xD*)
Nevěděl, jestli to bylo tím domem, ale když přišel jako by na něj spadla tíha, ale právě díky ní skoro okamžitě usnul. Probudil se až zítra odpoledne, protože ho nikdo nevzbudil. Vedle sebe měl horký čaj a sušenky. Na vedlejší posteli seděla Julie a pozorovala ho. (*co pozorovala, šmírovala ho :D!*)

Potok v zimě

31. prosince 2010 v 16:14 | Rue a Zima :) |  Různá místa
Tady mám pro vás fotky z prázdnin u babičky. A to konečně pořádné letošní zimy :). Fotky těch rampouchů u potoka jsou doopravdy nádherné.
P.S.Původně jsem to chtěla dát do Fotek každý den, ale co už :).

omrzliny.blog.cz
Prostě chomáček sněhu na stromě. Ale vypadá to moc hezky.
omrzliny.blog.cz
Prostě stromy.
omrzliny.blog.cz
Á konečně náš nádherný potůček. Není kouzelný?

Více fotek v celém článku.

Co vás čeká a nemine...

31. prosince 2010 v 14:55 | Rue |  Vzkazy
omrzliny.blog.cz
...aneb Silvestrovský program :). Jako první fotky zimy, teda hlavně potoka, tím se rozjedeme :). Potom budeme pokračovat kapitolou z Pravého jména, která bude tak trochu po silvestrovsku :D. Potom ještě jedna povídka, tentokrát trochu drastičtější. A nakonec samozřejmě Péefko a oslava nového roku :).

Doufám, že si na těch opravdu pár článků najdete chvíli čas :).

Mám právo na smutek...

31. prosince 2010 v 8:15 | Baty |  Deník omrzlin
Byla jsem šťastná...moc šťastná...teď se vše obrátilo...
Stalo se to v pondělí...ještě předtím bych vám ale měla říci, co bylo předtím a o co jde...Měla jsem bezva kamaráda...chodili jsme s spolu ven a se vším se svěřovali (až na jedinou věc-že po sobě tajně "jedeme"). On věděl, že nemám potřebu všechno hned dávat na facebook, že nesnáším křeny, že nejím rozinky... Jednou když jsme se loučili, letmo jsem ho políbila na tvář...Jakmile jsem přišla domů, bylo to na FB... A na svý profilovce měl naší společnou fotku...Ale! To že jsme mu dala pusu na tvář sakra nic neznamenalo! Ale...nevadilo mi to, neboť jsem do něj opravdu byla zblázněná...Pak jsem ho ale začala přemlouvat, aby smazal tu fotku...neudělal to a tak se to dozvěděl můj otec, když projížděj FB a objevil ho :// No a jednou jsme měli jít ven a hádejte co...přitáhl si křena.
A pak to bylo horší a horší...

Cvokařím

30. prosince 2010 v 11:47 | Rue |  Deník omrzlin
Dnes to nebude žádný inteligentní článek (dnes? to je ale překvapení, určitě spousta z váš čekala nějakou úvahu nad smyslem života...), vzhledem k mému stavu.

Fretky,fretky,fretky...všude jsou fretky. Číhají v televizi, na internetu, v knížkách, ve filmech, v seriálech...prostě všude. Ten flek na rajčeti vypadá jako fretka, ten krokodýl v dokumentárním filmu má oči jako fretka, ta žížala se pohybuje jako fretka...prostě úplně všechno. Myslím, že už jsem dokonce viděla i psí hovínko, které vypadalo jako fretčí hlava. Jsou prostě všude, číhají v reklamě na zubní pastu i na obale knížky. Zloději s masko přes oči vypadají jako fretky. I já začínám pochybovat o tom, že jsem člověk a ne deset fretek v převleku a lidským mozkem. Pomoc!

P.S.Tento článek je nutno brát z nadsázkou. Byť je to článek pravdivý, je psán fretko-maniakem a s takovými si není hodno zahrávat, zvláště pokud máte vlasy (největší nebezpečí hrozí od špinavě blond až po černou. Pokud máte vlasy hnědé, utíkejte!).
omrzliny.blog.cz

Freddie je v pubertě

27. prosince 2010 v 10:59 | Rue |  Fretky
omrzliny.blog.cz
A je to tady. Ta dlouho očekávaná věc. Předtím jsem Freddieho přechválila a už toho má asi plné zuby :D. Tak se rozhodl, že si začne kazit pověst a začne kousat. Ale jak, mizera jeden! Přijeli jsme od návštěvy babičky s dědou (freťáka jsme nechali doma samotného přes noc, protože nemá cenu ho tam na ty dva dny vozit 350 kilometrů a tak jsme ho nechaly doma. Teda ono spíš bylo kvůli dědovi. Prostě nemá rád fretky a tak by Fred musel být chudáček sám ve sklepě a to už mu nehodlám znovu udělat potom, co si musel vytrpět v létě o prázdninách a tak je lepší, když bude zavřený doma v kleci v prostředí, které zná, než někde v tmavém sklepě. Evidentně děda prostě bude radši týrat zvířata, než aby riskoval to, že ho freťák udusí smradem, nebo co)a já jsem se s ním okamžitě přivítala, ale on potom stejně zase usnul a tak jsem ho nechala být. Ale dneska ráno to začalo. Prostě normálně si Fredíka vezmu do náruče a drbu ho za ouškem a on mi začne lízat ruku. Ale pak mě do ní kousl, ale ne jen tak, jako třeba výzvu ke hře, kdy se jen lehce otře zuby, ale pořádně a drží. Tak se ho samozřejmě hned snažím setřást z ruky, protože to hrozně bolí a vezmu ho za kůži na krku a odtáhnu ho. A pak začne syčet, jak to dělá, když mu někdo krade krysáka nebo chleba (on byl teda nasranej už v sobotu, když jsme odjížděli a kousl mámu, ale to jsme si mysleli, že ho jenom štve, že odjíždíme). Vynadám mu a položím ho na zem, ale on se hned přiřítí zpět a zakousne se mi do nohy. Ale tak hnusně, ne jen tak, když se třeba nudí a chce si hrát, ale zase pořádně a zase drží. Znovu ho vezmu za kůži na krku a dám ho na zem a on pak ke mně zase běží a vydává u toho takové naštvané zvuky (říká se tomu kvokání, ale zvuky fretek jsou opravdu těžké k popsání) a zase se ke mně hrne hryže mě do ruky. To už se naštvu a dám ho do klece, ale on na mě pořád výhružně syčí a uraženě si lehne do hamaky a otočí se ke mně zády. Chvíli přemýšlím, ale pak mi konečně dojdou spojitosti a uvědomím si, že je prostě v pubertě. Však už jsme to čekali, má už sedm a půl měsíce, skoro sedm, ale vlastně jsem neměla představu, jak se vůbec takový freťák v pubertě chová. Ale je to docela jednoduché - dost hnusně :D. Ale stejně ho mám ráda :).
omrzliny.blog.cz

Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 8:00 | Rue a Freddie :)
Veselé Vánoce vám všem, užijte si volno a dárky pod stromečkem :).
P.S.Freddie dostane modrý kožený postrojek a šustivý tunel. Ale ne, že mu to prozradíte :D!
P.P.S.Fotky na každý den si dají už chvíli pokoj (já vím, pak to nejsou fotky na každý den :D). Pokračovat se bude až další týden v sobotu :). 
omrzliny.blog.cz

23.12.2010

23. prosince 2010 v 8:39 | Rue |  Fotky každý den
Tohle je zajímavá fotka. Sněžilo a já jsem šla něco nafotit ven. A jak jsem zkoušela tenhle most vyfotit sbleskem, vylezlo z toho tohle :).
omrzliny.blog.cz

22.12.2010

22. prosince 2010 v 8:09 | Rue |  Fotky každý den
Andělíček z vánočních trhů :).
omrzliny.blog.cz

21.12.2010

21. prosince 2010 v 6:59 | Rue |  Fotky každý den
Boží koníci se santovskými čepičkami  a vypláznutým jazykem :P :D.
omrzliny.blog.cz